45 Udostępnień

W Spotawheel lubimy się dzielić – naszą pasją do samochodów, wiedzą na temat motoryzacji i wiarą w to, że rynek samochodów używanych w Polsce może być przyjazny dla klientów. Dlatego od początku naszej działalności skupiamy się na tych dziesięciu kwestiach. Tak abyś mógł cieszyć się swoim nowym używanym samochodem bez obaw o ukryte koszty lub wady.

1. Auta używane najwyższej jakości. Wszystkie egzemplarze są starannie sprawdzone przez naszych mechaników.

2. Pełny pisemny raport z przeglądu technicznego każdego auta.
To dokładna analiza minimum 200 punktów kontrolnych. Możesz też sprawdzić stan techniczny auta samemu, w wybranym przez siebie warsztacie.

3. Jazda próbna z dostawą pod Twój dom. Nie masz czasu do nas przyjechać? Żaden problem, my przyjedziemy do Ciebie!

4. Nawet do 5 lat gwarancji. A do tego żadnych dodatkowych kosztów!

5. Elastyczne formy finansowania. Sam decydujesz, jak sfinansujesz zakup używanego samochodu (gotówka, kredyt, leasing lub zamiana). Akceptujemy wszystkie dostępne metody płatności.

6. Prawo do zwrotu.  Możesz zwrócić auto w ciągu 7 dni (jeśli nie przekroczyłeś 300 km przebiegu), bez żadnych wyjaśnień.

7. Dostawa na terenie całej Polski. Auto dostarczamy pod Twój dom.

8. Pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego. Możesz liczyć na rekomendacje aut dopasowanych do Twoich potrzeb i pełne fachowe wsparcie w całym procesie zakupu.

9. Brak niecnych praktyk sprzedażowych. Nasi entuzjaści samochodowi pomagają w wyborze odpowiedniego auta i w przejściu przez cały proces zakupu i finansowania. Nie są typowymi handlowcami, którym zależy na sprzedaniu samochodu za wszelką cenę i nie zważając na interes klienta.

10. Atrakcyjne ceny odkupu i sprzedaży. Każdy samochód badamy wyjątkowo starannie. Dlaczego? Bo tylko wiedząc o nim wszystko możemy zaproponować najlepsze ceny.

Chcesz samemu przekonać się o tym, jak łatwy może być zakup używanego samochodu? Wybierz interesujące Cię modele lub umów się z naszym entuzjastą, który pomoże w doborze odpowiedniego auta.

45 Udostępnień