0 Udostępnień

Jeśli planujesz sprzedaż używanego samochodu, to trafiłeś w dobre miejsce. W Spotawheel uzyskasz darmową wycenę swojego samochodu i szybko załatwisz wszystkie formalności. Do otrzymania przelewu za twoje używane auto dzielą Cię cztery kroki.

Krok 1: Wypełnij formularz na dedykowanej stronie

Formularz składa się z dwóch części. Prosimy w nich o podanie podstawowych informacji o stanie pojazdu, jego pochodzeniu i wersji. Jeśli posiadasz zdjęcia swojego używanego samochodu (również wnętrza) dołącz je również – przyspieszy to cały proces.

Krok 2: Umów się na wizytę w odpowiadającym Ci terminie

Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila potwierdzającego. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, korzystając z podanego numeru telefonu, aby ustalić termin inspekcji w naszym centrum na ul. Puławskiej 601 w Warszawie. Dodatkowo może też zadać pytania doprecyzowujące informacje zawarte w formularzu.

Krok 3: Przyjedź swoim używanym samochodem i uzyskaj darmową wycenę

Lubimy załatwiać sprawy w sposób przejrzysty, uczciwy i prosty. Dlatego inspekcja techniczna ma na celu ustalenie faktycznego stanu samochodu a nie szukanie „na siłę” argumentów za obniżeniem wyceny.  

Kilka słów o samej wycenie: cena samochodu jest rezultatem analizy trzech parametrów: stanu samochodu jaki wynika z naszego przeglądu, ceny na rynku kupna/sprzedaży oraz popytu na ten konkretny model, który określa się na podstawie obrotów na różnych portalach internetowych z ogłoszeniami.

Krok 4: Wyjdź ze środkami na koncie

Po zaakceptowaniu przedstawionej przez nas wyceny otrzymujesz gotową umowę. Na podany przez Ciebie numer konta przelewamy środki. Łącznie ten krok zajmuje około 15 minut.

I tyle! Pamiętaj, że możesz także zostawić swoje używane auto w rozliczeniu i wyjechać od nas nowym samochodem w idealnym stanie. W tym celu kliknij w button poniżej. Wybierz interesujące Cię auto, wybierz opcję „Powiedz nam, jak masz samochód” i zostaw dane swojego samochodu.

0 Udostępnień