Wycena auta
0 Udostępnień

Często, w momencie, gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży naszych czterech kółek, temat prawidłowego oszacowania wartości samochodu pojawia się jako jeden z pierwszych. Często tuż obok metod jego sprzedaży, których jest kilka i przedstawiliśmy je w tym artykule.  

Załóżmy sytuację, w której jesteśmy przeciętnym użytkownikiem samochodu, który pełni dla nas funkcje użytkowe. Niekoniecznie znamy się na niuansach serwisowania i detalach związanych z technologią. Nie zawsze mamy pod ręką ekspertów z branży motoryzacyjnej, którzy rzucą fachowym okiem na nasz samochód i dokonają oceny jego stanu. Internetowe fora lub portale z ogłoszeniami też nierzadko tylko powiększają zamęt w głowie. Auto dla nas ma jeździć i się nie psuć. I to jest absolutnie w porządku. Jak więc rzetelnie wycenić auto i mieć przynajmniej ogólne pojęcie o jego wartości? 

Wycena auta w Internecie może tu przyjść z pomocą. 

Jest wiele argumentów za tym, aby skorzystać z tej metody oszacowania wartości samochodu w Spotawheel.

  1. Wycena auta online jest darmowa

Za usługę wyceny samochodu w Spotahweel nie płaci się ani złotówki. Formularz wyceny auta online jest bezpłatny na każdym jego etapie.

  1. Wycena auta online jest szybka i prosta

Wypełnienie formularza wyceny samochodu online to tylko kilka kroków. Użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na standardowe pytania dotyczące marki, wyposażenia, przejechanych kilometrów, oceny ogólnego stanu auta. Całość wyceny auta online zajmie nie więcej, niż 5 minut.

  1. Wycena auta online to oszczędność czasu i nerwów

Formularz wyceny samochodu online jest tak skonstruowany, aby w bezproblemowy sposób można było go wypełnić zarówno korzystając z komputera lub laptopa, jak i na ekranie telefonu. W obu przypadkach wypełnienie formularza jest tak samo proste. 

Masz już wycenę auta online – i do dalej?

Wycena auta online

Formularz wyceny został wypełniony i masz przed sobą otrzymaną szacunkową wartość samochodu. Warto wiedzieć, że składa się na nią podany przez Ciebie komplet informacji oraz uśredniona cena za auta w podobnej konfiguracji i stanie, które dostępne są na rynku. Jeśli cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu, zarezerwuj termin inspekcji i umów się na darmowe sprawdzenie stanu auta.

Co to jest inspekcja auta? 

Inspekcja auta to kolejny krok do jego sprzedaży. To darmowy podstawowy przegląd stanu technicznego auta, dokonywany przez wykwalifikowanego specjalistę, który pozwoli na ocenę faktycznego stanu samochodu. Inspekcja samochodu jest całkowicie bezpłatna i pozwoli nam na zaoferowanie Ci rzetelnej ceny za Twój samochód. Całość inspekcji zajmuje ok. 20-30 minut.

Jak się umówić na darmową inspekcję auta? 

Na taką inspekcję możesz umówić się zarówno telefonicznie, korzystając z naszej infolinii, jak i kontynuując formularz online. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać w kolejce – przyjeżdżasz o umówionym terminie i przegląd jest wykonywany od ręki. Wystarczy jedynie podać w formularzu wyceny auta online swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i umówić najdogodniejszy dla Ciebie termin.

I co dalej? 

Mamy już darmową inspekcję auta, znamy jego wartość i proponowaną wycenę. W dalszym ciągu ten proces nic nie kosztuje. Decyzja o sprzedaży auta należy do Ciebie. Pamiętaj, że na każdym etapie procesu, w Spotawheel dokładamy wszelkich starań, aby oznaczał on dla Ciebie maksymalny komfort, minimum wysiłku i zero stresu. Dlatego też myślimy o Tobie również po sprzedaży auta – do domu wracasz taksówką na nasz koszt. Zapraszamy! 🙂

0 Udostępnień