0 Udostępnień

Jako mieszkaniec cywilizowanego świata wiesz już, że w Wigilię Święty Mikołaj podróżuje w saniach ciągniętych przez renifery. Nie wiemy, jak wygodnie czuje się tam, w powietrzu, ale tu, na ziemi, jego pomocnicy potrzebują przestronnych, wydajnych samochodów, przystosowanych do każdego rodzaju dróg, a także do miejskich korków.

Gdyby magiczny renifer potrzebował chwili wytchnienia lub został wciągnięty w sezonową rutynę, Mikołaj zapewne chciałby jeździć SUV-em, w którym zmieści się wiele prezentów, potężnym pojazdem, na którym mógłby liczyć zarówno na gładkich drogach, jak i na odległych ulicach. ze wsi, gdzie z utęsknieniem czekają na niego wszyscy o dziecięcej duszy. Porozmawiajmy więc o przestronnych samochodach i modelach, które nadawałyby się tylko na miesiąc prezentów, a nie tylko o tej porze roku.

Land Rover Range Rover, luksusowy SUV idealny dla Świętego Mikołaja


Mimo że rynek luksusowych SUV-ów w ostatnim czasie szybko się rozwinął, jednym z najlepszych luksusowych samochodów jest niewątpliwie Range Rover z wielu bezkonkurencyjnych powodów. Zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy niezależnie od drogi, jest przestronny, dobrze wyposażony w technologię i niezwykle wygodny.
Land Rovery są znane ze swojej wszechstronności i bogactwa. Trzy najlepiej sprzedające się pojazdy Land Rovera na świecie to Range Rover Evoque, Range Rover Sport i Discovery Sport. Możesz także zdecydować się na tańszą wersję Land Rovera Freelandera 2.2 TD4 AWD, wykorzystywaną również jako samochód rodzinny. Land Rover Freelander 2 jest znacznie bardziej niezawodny niż oryginalny Freelander, a w tej kategorii wersją, która prawdopodobnie sprawi Ci najmniej problemów, jest 2WD TD4, wyposażony w ekonomiczny silnik.

Toyota Land Cruiser, solidny i przestronny pojazd

Toyota Land Cruiser to wytrzymały, uniwersalny SUV z napędem na wszystkie koła, z przestronnym wnętrzem i trwałym silnikiem wysokoprężnym zapewniającym dużą siłę uciągu. Bogactwo wnętrza nie jest tak zauważalne jak w Land Roverze Discovery, ale jest równie przestronne jak auto.
Zaletami Land Cruisera są możliwości terenowe, przestrzeń, komfort i osiągi. Wadami są wysoka cena i niska oszczędność paliwa.

Jeep Grand Cherokee, mały i niezawodny SUV

Gdybyśmy mieli w kilku słowach scharakteryzować Jeepa Grand Cherokee, byłyby to: mały, mocny i wytrzymały. To jednak Jeep i przestrzeń w środku nie stanowi problemu dla prezentów Mikołaja. Wyposażony w dowolny z opcjonalnych silników – czterocylindrowy turbodoładowany lub V6, Cherokee zapewnia więcej frajdy z jazdy, niż można by się spodziewać.
Ponadto jego właściwości terenowe i maksymalny uciąg są doskonałe w tej klasie. Według rankingu Fourwheeltrends.com najbardziej niezawodnymi Jeepami były modele z lat 2019, 2013, 2008 i 1995, które wyróżniają się również w kategorii bezpieczeństwa.

Volvo XC90, wygodny i stylowy SUV dla dużych rodzin

Załóżmy, że Mikołaj wybrał się w podróż z Panią Mikołajową, kilkoma elfami i kufrem pełnym prezentów. Do Volvo XC90 zmieściłby się każdy bez problemu. Do wyjątkowych cech SUV-a XC90 zalicza się elastyczne i wygodne wnętrze, miejsce dla siedmiu pasażerów oraz długa lista funkcji bezpieczeństwa.
Wszystkie wersje wykorzystują ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów. Prowadzi się płynnie, chociaż jazda może być sztywna. Opcjonalne zawieszenie pneumatyczne może zwiększyć komfort. Wnętrze jest nowoczesne, miękkie, z super wygodnymi siedzeniami.

Mercedes-Benz GLC, crossover klasy premium z wydajnym, zaawansowanym technologicznie systemem nawigacji

Święty Mikołaj mógł zdecydować się na podróż pojazdem, który doskonale łączy osiągi techniczne z elegancją: Mercedes-Benz GLC. Ten SUV klasy premium udowadnia, że ​​luksus i komfort można odnaleźć w każdym szczególe. Dzięki charakterystycznemu wyglądowi na drodze i godnym pozazdroszczenia zaawansowanym technologicznie funkcjom, GLC staje się idealnym wyborem dla ukochanej postaci w okresie świątecznym.
GLC oferuje wyrafinowane wrażenia z jazdy, a opcje silnika wysokoprężnego zapewniają zarówno płynne osiągi na drodze, jak i wydajność. Ponadto dzięki licznym zaawansowanym technologicznie funkcjom, takim jak łączność z aplikacją Mercedes Me i intuicyjny system informacyjno-rozrywkowy, GLC wyróżnia się jako inspirujący wybór dla Świętego Mikołaja, który bezproblemowo odnajdzie na swojej drodze wszystkich odbiorców swoich magicznych prezentów.

Wydaje się, że Święty Mikołaj ma imponujący wybór SUV-ów odpowiednich do swoich podróży. W tym artykule omówiliśmy tylko kilka modeli samochodów, które mogłyby ułatwić podróż Mikołajowi i zapewnić sprawny transport prezentów dla dzieci na całym świecie. Każdy wybrany SUV jest przystosowany do poruszania się w zróżnicowanym terenie i zapewnia komfortowe wrażenia, zgodnie z oczekiwaniami współczesnego Mikołaja i jego niestrudzonych pomocników każdego grudnia.

Zasługujesz na lepszy samochód


W Spotawheel przywracamy Ci zaufanie do sprzedawców używanych samochodów.

Sprzedajemy tylko samochody, które przejdą naszą kontrolę, w przypadku których stosujemy najsurowsze kryteria na rynku (tylko 1 na 10 samochodów spełnia nasze kryteria).

Do każdego auta dajemy pisemny raport techniczny z ponad 200 punktami kontrolnymi. W ten sposób wiesz, co kupujesz.

Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody oferujemy możliwość zakupu auta w zaciszu własnego domu i dajemy Ci pełne prawo zwrotu wraz z darmową dostawą w dowolne miejsce w kraju!

Do naszych aut oferujemy też bezpłatną gwarancją do 5 lat!

Ponieważ zasługujesz na lepszy samochód!

0 Udostępnień