0 Udostępnień

W Spotawheel jesteśmy dumni z naszej misji dostarczania tylko najwyższej jakości używanych samochodów. Jednak, aby to osiągnąć, musimy przejść przez wiele pojazdów i dokładnie je sprawdzić. Nasze standardy są naprawdę surowe, co potwierdza fakt, że tylko 1 na 10 samochodów kwalifikuje się do zakupu przez nas. Dzięki temu możemy być pewni, że dostarczamy Wam tylko najlepsze auta. Ale co się dzieje z tymi pozostałymi 9?

Przygotowaliśmy dla Was kilka autentycznych przypadków, które zaskoczyły nawet naszych doświadczonych inspektorów:

Kotlet schabowy pod maską 🍖

Tak, dokładnie tak jak to brzmi. Podczas jednej z naszych inspekcji, inspektor odkrył kotleta schabowego schowanego pod maską. Jak się tam znalazł? To tajemnica, którą pewnie nigdy nie rozwiążemy.

Samochód Frankenstein 🚗➕🚕

Niekiedy samochody, które sprawdzamy, okazują się być złożone z kilku różnych pojazdów. Wprawne oko naszego specjalisty szybko to dostrzeże.

Plamy rdzy 🍂

Wszyscy kochamy styl vintage, ale zardzewiała karoseria to już przesada. Oczywiście, takie auta nie znajdą się w naszej ofercie.

Zafałszowany przebieg

Mamy narzędzia i umiejętności, by rozpoznać, czy licznik został wykręcony. Klientom oferujemy transparentność i uczciwość.

Otwory załatane pianką montażową 🛠️

Zdarzało się, że zamiast profesjonalnej naprawy, otwory były załatane pianką. My jednak wolelibyśmy zostawić to dla branży budowlanej…

Samochody po szkodzie całkowitej 🌊

Czasem auta po poważnych wypadkach lub zalaniu trafiają na rynek wtórny. Wiemy, jak rozpoznać takie pojazdy i nie wchodzimy z nimi w interakcje.

Deska rozdzielcza a wypadek 💥

Naprawiona czy wymieniona deska może być oznaką poważnego wypadku i wymiany poduszek powietrznych.

Nierówne odstępy w karoserii ⚖️

Jeśli odstępy między elementami karoserii są nierówne, może to być znak naprawy po poważnym uszkodzeniu.

Choć zdarzają się takie sytuacje, to nasi klienci, którzy decydują się na sprzedaż samochodu Spotawheel, są zawsze zadowoleni z oferowanej przez nas ceny i warunków. Wiemy, że zakup samochodu to ważna decyzja, dlatego stawiamy na transparentność i uczciwość w każdym calu.

Dbajcie o swoje samochody i pamiętajcie – jeśli chcecie je sprzedać, Spotawheel jest zawsze do Waszej dyspozycji! 🚗💙

Zasługujesz na lepszy samochód


W Spotawheel przywracamy Ci zaufanie do sprzedawców używanych samochodów.

Sprzedajemy tylko samochody, które przejdą naszą kontrolę, w przypadku których stosujemy najsurowsze kryteria na rynku (tylko 1 na 10 samochodów spełnia nasze kryteria).

Do każdego auta dajemy pisemny raport techniczny z ponad 200 punktami kontrolnymi. W ten sposób wiesz, co kupujesz.

Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody oferujemy możliwość zakupu auta w zaciszu własnego domu i dajemy Ci pełne prawo zwrotu wraz z darmową dostawą w dowolne miejsce w kraju!

Do naszych aut oferujemy też bezpłatną gwarancją do 5 lat!

Ponieważ zasługujesz na lepszy samochód!

0 Udostępnień