0 Udostępnień
Czy zastanawialiście się, co wpływa na Waszą decyzję o zakupie samochodu? Dlaczego część modeli podoba Wam się bardziej od pozostałych? Co stawiacie na szczycie Waszych oczekiwań od auta – styl, wyposażenie, wydajność, ergonomię a może odpowiednią cenę? Wszystkie te kwestie postaraliśmy się ująć w naszym najnowszym spocie reklamowym!

Losy postaci, które przedstawiamy w reklamie emitowanej w różnych stacjach telewizyjnych, opisują kluczowe momenty w życiu bohaterów prowadzące do zakupu samochodu. 

Z jednej strony poznajemy historię singla poszukującego samochodu będącego odpowiedzią na jego styl życia i codzienne pragnienia. Z drugiej widzimy losy pary, która po szalonym okresie młodości podejmuje kluczową dla wielu osób decyzję o założeniu rodziny. Cechą wspólną wszystkich bohaterów jest chęć zaspokojenia rosnących potrzeb przy jednoczesnej dbałości o spokój i bezpieczeństwo.

Zarówno jeden jak i drugi scenariusz przedstawiają różne opcje i alternatywne ścieżki prowadzące do realizacji motoryzacyjnych pragnień. 

Zacznijmy od początku

Każdy kierowca znalazł się na takim etapie życia, w którym wiedział, że potrzebuje auta, które odpowie na wyrażane potrzeby, lecz nie potrafił wskazać dokładnej nazwy marki lub modelu. Z tego powodu warto rozważyć jak najwięcej opcji, aby mieć pewność dobrze podjętej decyzji. 

Lepiej zdecydować się na kompaktowego hatchbacka, czy małe miejskie auto? Czy mogę pozwolić sobie na sportowe coupe, czy też lepiej wybrać praktycznego sedana?

Podobnych pytań pojawia się zapewne dużo więcej i wbrew pozorom ich zadawanie wcale nie ułatwia nam podjęcia decyzji! Czy tylko jedna może okazać się właściwa? Zapewne nie… Warto jednak rozważyć jak najwięcej możliwości i dokonać wyboru, z którego będziemy w 100% zadowoleni. Aby nieco ułatwić Wam określenie, w jakiej grupie aut powinniście szukać wymarzonego modelu, przygotowaliśmy poniższy quiz:

Przy poszukiwaniach auta nie zapominaj o najważniejszym: ostateczny wybór należy do Ciebie! To moment, w którym musicie zadbać o komfort i bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich. Te pragnienia mogą jednak zostać zrealizowane na różne sposoby. Wybierz auto najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i skorzystaj z oferty Spotawheel!

Samochód dla Ciebie i rodziny

Kiedy nadchodzi czas na powiększenie rodziny, nasze kryteria poszukiwania auta zmieniają się. Wygląd, osiągi, sportowy charakter… To wszystko schodzi na dalszy plan. Zamiast tego liczy się bezpieczeństwo i aspekty praktyczne.

Ile ukochanych kabrioletów i sportowych coupe zostało sprzedane ze względu na pojawienie się nowych członków rodziny? Zapewne sporo. Często jednak podobna wymówka jest wykorzystywana przez nieuczciwych handlarzy chcących sprzedać powypadkowy samochód w złym stanie technicznym.

Kiedy priorytety się zmieniają, zaczynamy patrzeć na samochód w inny sposób. Z towarzysza szalonych przygód przekształca się w strażnika bezpiecznych, rodzinnych podróży wspomagającego nas podczas wykonywania czynności dnia codziennego. Nie możemy przecież powierzyć transportu naszych dzieci komuś, komu nie możemy w pełni zaufać, kiedy robi się poważnie…

Niezależnie od tego, czy trzeba wybrać się do szkoły, lekarza, czy na zakupy – musimy mieć pewność, że nasz środek transportu nas nie zawiedzie, a najważniejsi pasażerowie nie będą narzekać na niedogodności.

Jak znaleźć odpowiedni samochód?

Samochód będący jednym z głównych ośrodków naszej codziennej rutyny przestaje być zwyczajnym przedmiotem. W takich sytuacjach liczy się jego charakter i wynikająca z niego wysoka jakość. Zachowanie tych parametrów jest możliwe przy ustaleniu odpowiedniej procedury, w której najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. W Spotahweel doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy tylko certyfikowane samochody, które Cię nie zawiodą.

Właśnie te kwestie staramy się Wam przekazać w naszym najnowszym spocie reklamowym:

  • Kontrola 200+ punktów: Każdy samochód jest dokładnie sprawdzany, a jeśli tylko nie spełnia jednego z naszych warunków, automatycznie go odrzucamy. Rygorystyczne kryteria sprawiają, że tylko 1 z 20 samochodów przechodzi nasze kontrole. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów przeprowadzamy więc najbardziej kompletną kontrolę na rynku, której potwierdzeniem jest szczegółowy raport techniczny. Wszystko po to, aby zapewnić Wam 100% pewności.
  • Gwarancja do 5 lat: Częstym problemem w przypadku gwarancji udzielanej na auta używane jest to, że obejmuje ona… zupełnie nic. W Spotawheel jest jednak inaczej – udzielamy nawet do 5 lat gwarancji na wszystkie najważniejsze elementy samochodu. Do tego z okresem trwania do 5 lat, najdłuższym w całej Europie!
  • 14 dni na zwrot: Wybierz certyfikowane auto, kup je zdalnie, z dostawą pod Twoje drzwi, a jeśli okaże się, że jednak nie trafia w Twoje gusta, masz możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Zwracamy pełną kwotę bez żadnych pytań. To proste!
  • Okres finansowania do 96 miesięcy: Brak wkładu własnego i nawet 96 rat? To możliwe! Sprawdź nasz Kalkulator Ratalny i odkryj samochody z finansowaniem idealnie dostosowanym do Twoich potrzeb.
  • Darmowa dostawa: Codziennie wysyłamy samochody do każdego zakątka Polski. Dzięki jakości naszych samochodów i rozległej wiedzy naszych ekspertów możesz mieć pewność, że ta forma zakupu Cię nie rozczaruje! Wybierz samochód, który Ci się podoba i skontaktuj się z naszym doradcą – my zajmiemy się resztą.
0 Udostępnień