0 Udostępnień

Na pierwszy rzut oka pewnie wydaje Ci się, że gdzieś już widziałeś tę postać. Może nie pamiętasz dokładnie, ale zdaje się, że wygląda bardzo znajomo… Przeczucie Cię nie myli!

Carol wraz z rodziną nazywani są manekinami do testów zderzeniowych. Tak jak sugeruje ich nazwa, są to postacie o ludzkich cechach przypominające prawdziwych pasażerów auta. Ciężko pracują, aby zbadać, jak bezpieczny byłby dany model w razie rzeczywistego wypadku. Ich główna misja to troska o bezpieczeństwo ludzi.

Krótko mówiąc, manekiny zderzeniowe pomagają w ulepszaniu przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki nim auta stają się bezpieczniejsze i bardziej praktyczne. Nasz bohater nie jest jednak zwykłym manekinem… Kim więc dokładnie jest Carol?

Kim jest Carol?

Carol jest nową maskotką Spotawheel, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Po przetestowaniu bezpieczeństwa nowych samochodów i pomocy w rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, przyszedł czas na spróbowanie swoich sił w jeszcze bardziej karkołomnym przedsięwzięciu, jakim są testy jakości aut używanych.

Sztuczki stosowane przez nieuczciwych sprzedawców mające na celu ukrycie prawdziwego stanu auta krążą w obiegowej opinii od lat. Mimo wszystko, osoby stające przed wyzwaniem kupna sprawdzonego samochodu używanego niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, czy podjęta decyzja jest naprawdę dobra. Z pomocą przychodzi Carol!

200+ sprawdzonych punktów

Testy bezpieczeństwa zakupu samochodu

Najczęściej wymienianym minusem samochodów używanych jest niezadowalający stan techniczny. Brak pewności co do autentyczności przebiegu, niepotwierdzona historia serwisowa oraz poszlaki wskazujące na udział auta w kolizji również nie skłaniają do podjęcia decyzji o zakupie. Potencjalnie przyjemne poszukiwanie wymarzonego samochodu bardzo łatwo może przerodzić się w koszmar.

W tym miejscu do akcji wkracza Carol. Kontrolując rynek samochodów używanych, tylko w Spotawheel możliwe było odnalezienie chwili spokoju. Powód jest prosty. W Spotawheel wszystkie auta są bezpieczne i sprawdzone w ponad 200 punktach pod względem stanu mechanicznego, jakości materiałów i autentyczności licznikowego przebiegu. Dlatego tylko 1 na 20 samochodów pozytywnie przechodzi kontrolę i zostaje dopuszczony do sprzedaży!

Gwarancja do 5 lat

Carol

Życzymy każdemu kierowcy, aby opisując swoje auto chwalił się jego osiągami lub gadżetami obecnymi na pokładzie, a nie trapiącymi go bolączkami. W Spotawheel otrzymasz nawet 5 lat gwarancji na wszystkie samochody! Obejmuje ona szereg poszczególnych elementów i podzespołów, takich jak na przykład silnik i skrzynia biegów.

Gwarancja dowodzi o staranności procesu selekcji i jakości samochodów dostępnych w Spotawheel. Dzięki niej Carol może sobie pozwolić na chwilę relaksu…

Wykorzystaj swój czas tak jak lubisz i nie martw się o usterki, które zrujnują Twój budżet, ponieważ Twoje auto zostanie odpowiednio zabezpieczone. Po raz pierwszy nie musisz się niczego obawiać przy zakupie samochodu używanego!

14 dni na zwrot

Carol śpi spokojnie

Jednocześnie, oprócz przeglądu technicznego i gwarancji, Carol ma jeszcze jeden powód, by spać spokojnie: prawo do zwrotu.

Decydując się na zakup zdalny w Spotawheel, automatycznie otrzymasz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni. Co to dokładnie oznacza?

Oznacza to, że od dnia, w którym dostarczymy Ci samochód, masz aż 14 dni na sprawdzenie, czy faktycznie jest tym, czego szukasz. To trochę jak 14-dniowa jazda próbna, tylko na Twoich warunkach!

Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie jest auto dla Ciebie, możesz dokonać zwrotu przed upływem 14 dni lub pokonaniem 300 kilometrów i odzyskać pieniądze. Bez podawania przyczyny i niezręcznych pytań!

Oprócz prawa do zwrotu, przy zakupie zdalnym zyskasz przedłużoną gwarancję i bezpłatną dostawę pod dowolny adres na terenie Polski. Poświęć swój cenny czas na to, na co masz ochotę!

Bohater rynku aut używanych

Carol - bohater rynku aut używanych

Carol starannie kontroluje rynek aut używanych i pomaga mu stawać się lepszym. Pomimo tego, że dopiero stoi u progu wielkiej kariery, to coraz częściej będzie pokazywać się w telewizji, na naszej stronie internetowej, blogu oraz w mediach społecznościowych (takich jak Facebook, Instagram czy Youtube). Mówiąc krótko, Carol staje się bohaterem rynku samochodów używanych i najlepszym przyjacielem kierowców poszukujących następnego auta.

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem i szukasz pojazdu na co dzień, czy Twoja rodzina powiększa się i potrzebujesz samochodu, który zadba o komfort i bezpieczeństwo Twoich najbliższych, Carol pomoże Ci w znalezieniu niezawodnego i bezpiecznego auta używanego. Po przetestowaniu setek nowych aut i wsparciu rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, nadszedł czas na samochody używane. Carol nie jest więc zwykłym manekinem tylko… osobą, której możesz zaufać!

0 Udostępnień