0 Udostępnień

O popularności aut decyduje wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest oczywiście cena. Aczkolwiek o naszym nowym nabytku na czterech kółkach decydują również inne aspekty.

Do najważniejszych czynników należą:

  1. Wyposażenie: np. klimatyzacja, podgrzewane siedzenia, multimedia.
  2. Typ silnika – czy jest to auto na benzynę, olej napędowy, a może elektryczne?
  3. Dostępność do części zamiennych i koszty serwisowania oraz napraw.
  4. Przeznaczenie auta – czy ma to być samochód rodzinny, sportowy, czy ma również pełnić funkcje dodatkowe – np. mieć większą ładowność lub służyć przewozowi pasażerów.
  5. Ostatni, choć również bardzo istotny czynnik przy podejmowaniu decyzji o zakupie auta to: auto nowe, czy używane?

Powyższa lista z pewnością da się bez problemu uzupełnić o indywidualne preferencje każdego z nas. Komfort i bezpieczeństwo jazdy to również podstawowe warunki przy zakupie auta.

Każdy kraj ma swoje preferencje, które są wypadkową zasobności portfela, potrzeb, jak również perspektyw na bezproblemową i szybką sprzedaż danego egzemplarza. Dlatego poniżej przedstawiamy TOP 5 najpopularniejszych aut w ostatnim okresie – zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i zakup.

1. Opel Mokka

TOP 5 najpopularniejszych samochodów: Opel Mokka

Auto idealne do jazdy po mieście i w terenie. Łączy w sobie niebanalną klasykę. Pomieści bez problemu czteroosobową rodzinę i domowe pupile, a bogate wyposażenie zagwarantuje bezstresową jazdę. 

2. Renault Captur

TOP 5 najpopularniejszych samochodów: Renault Captur

Wysoka pozycja za kierownicą i duży prześwit zapewniają swobodną i bezpieczną jazdę. Opływowy kształt i niebanalna kolorystyka w tym modelu sprawdzają się znakomicie. 

3. Skoda Fabia

TOP 5 najpopularniejszych samochodów: Skoda Fabia

Znana i lubiana na polskim rynku marka z tradycjami. Jakość pojazdów Skody gwarantuje niemiecka grupa Volkswagen. Pojemne i ekonomiczne auto to idealny wybór dla każdego, kto chce mieć kontrolę nad budżetem, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu podrózy. 

4. Ford Focus

TOP 5 najpopularniejszych samochodów: Ford Focus

Praktyczny, bardzo popularny i łatwy w utrzymaniu – czego chcieć więcej od pojazdu? Pojemny, nadaje się świetnie do użytku rodzinnego i z łatwością zabierze wszystkich wraz z bagażami na letni wypoczynek za miasto. 

5. Toyota Yaris

TOP 5 najpopularniejszych samochodów: Toyota Yaris

Sprawdzona propozycja na podróż w miejskiej dżungli, co udowodni wam za każdym razem, gdy będziecie poszukiwać miejsca do parkowania. Niewymagająca w utrzymaniu i serwisowaniu, łagodna dla portfela dzięki ekonomicznemu spalaniu. 


Powyżej przedstawione auta to modele najpopularniejsze – najchętniej poszukiwane przez klientów Spotawheel, ale również i często sprzedawane. Polscy kierowcy stawiają na bezpieczeństwo, komfort i ekonomię jazdy, a samochody z TOP 5 doskonale spełniają te oczekiwania. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim obecnym samochodzie i poznać jego wycenę, wypełnij formularz, który znajdziesz pod poniższym linkiem:

0 Udostępnień